Instytut Nauk
Społecznych

Aktualności

 • 20 grudnia 2016 Zeszyty Naukowe

  Zeszyty Naukowe "Edukacja-Rodzina-Społeczeństwo"

  Mamy przyjemność poinfomować Państwa, że wydany został pierwszy tom nowej serii Zeszytów Naukowych pod nazwą „Edukacja-Rodzina-Społeczeństwo”. Celem tego wydawnictwa jest stworzenie płaszczyzny naukowego dyskursu, wymiany poglądów przedstawicieli różnych dyscyplin naukowych, którzy przedmiotem swoich zainteresowań uczynili choćby jeden z elementów triady: edukacja - rodzina - społeczeństwo.

  Szczegóły
 • 20 grudnia 2016 Życzenia świąteczne

  Szanowni Państwo,

  życzymy wszystkim - pracownikom i studentom WSG, sympatykom i przyjaciołom naszego Instytutu życzyć ciepłych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

   

  Szczegóły
 • 20 grudnia 2016 Bezpieczna i przyjazna szkoła

  Kongres podsumowujący

  28.11.2016 roku odbył się kongres podsumowujący projekt Bezpieczna i przyjazna szkoła. W trakcie kongresu swoje wystąpienia wygłosili: prof. Alicja Kozubska, dr Remigiusz Koc oraz doc. Przemysław Ziółkowski.

  Szczegóły
 • 5 sierpnia 2014 Egzamin Dyplomowy dla III roku Pedagogiki zdany na 5! Gratulujemy!

  Dnia 17 lipca 2014 roku, na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych w Inowrocławiu dwudziestoosobowa grupa studentów III roku Pedagogiki (spec. edukacja przedszkola i wczesnoszkolna) przystąpiła do egzaminu dyplomowego.
  Komisja pod przewodnictwem dyrektora Instytutu Nauk Społecznych - mgr Przemysława Ziółkowskiego wraz z prof. dr hab. Małgorzatą Kowalczyk-Jamnicką oraz dr Martą Herzberg wystawiła studentom bardzo wysokie oceny z egzaminu dyplomowego jak i z recenzji przedłożonych przez studentów prac dyplomowych (licencjackich).
  Wszystkim absolwentom składamy serdeczne gratulacje i życzenia udanych wakacji! Do zobaczenia w październiku, na studiach magisterskich!

  Szczegóły
 • 24 marca 2014 Wyróżnienie dla Dziekan Wydziału Studiów Stosowanych

  W dniu 4 marca 2014 r. w siedzibie Urzędu Statystycznego w Bydgoszczy odbyła się uroczystość wręczenia okolicznościowych medali wybitych z okazji 95-lecia Głównego Urzędu Statystycznego oraz Międzynarodowego Roku Statystyki.

  Miło nam jest poinformować, że wśród osób wyróżnionych znalazła się dr Marzena Sobczak - Michałowska, prof. WSG i Dziekan Wydziału Studiów Stosowanych.

  Serdecznie gratulujemy!
   

  Szczegóły
 • 21 marca 2014 Profesor Ryszard Borowicz

  Szczegóły
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia